Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , , 25.04.2016 ., , .

, 25.04.2016 , 110 , , , , , , . 20.770.199, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1267  
: 22.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©