Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
:
Untitled Document

, , .


, , , , , , - , , , , .


, .


. , . . , , , . 8 .

(64) 16 . . .


( 48) - 3 . , , . 12.30 . , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1269  
: 21.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©