Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. - . , , , .


, :


- , -, . , , , , , , . , , ༝ .


, , , .

, , , .


, 8:20 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1226  
: 20.06.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©