Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
9-
Untitled Document

, , 9- . .


, , , , , .


, , , .


- . , , , , ,
, ༝ , .


, , .


- . , , .


, .


- , . , , , ,
.


, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1272  
: 19.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©