Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

87 , , .
1929 , „ “. , , , .
.
, .
2013 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1278  
: 18.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©