Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. . : , , . .


100 , . 3,40 , 弝 12 .


, 1,20 , . , .


. .

: www.ohrid.gov.mk

:  1272  
: 15.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©