Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ō ţ
Untitled Document

( ) , “.. ” , “”, “ ”. , . 5:00 , . 2-3 .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  465  
: 14.06.16

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©