Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„ “, , . „“, „“, „ “, „ , “.

,   16- 17- . , 20.30 „“  . , „ “ .

, 18- , ,   „“, . „ 2016“ . - . .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1270  
: 14.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©