Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

11.06.2016 . () 12.06.2016 . ( ) 13.06.2016 . ( ) ( ) .

21 06 .

. . , , .

. .

(, ) .

: www.ohrid.gov.mk

:  486  
: 10.06.16

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©