Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

10.06.2016 .(), 11.06.2016 . () 12.06.2016 . ( ) ( ) . 23 06 .

. . , , .

.

(, ) .

: www.ohrid.gov.mk

:  1280  
: 08.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©