Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȁ ȣ գ ˓
Untitled Document

, , . , , , .


, , . , . , , , , . .
, .


. , . , . . . , , , - , . , , . .- , , . --- , , , ,

: www.ohrid.gov.mk

:  1288  
: 02.06.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©