Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ȍ
Untitled Document

„ “ „ “ „ ! !“ „ “.

- .
248 5-6 .

4-5 .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1234  
: 01.06.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©