Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ō
Untitled Document

- ,   ( , ) 01.06.2016 , . - . 08-6405/4, - .02-481/2 04.05.2013 . . 40 , 30 .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1265  
: 31.05.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©