Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ȣ
Untitled Document

, , , 100, 200, 400 4100. 14 17 10 14 .


18 .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1258  
: 27.05.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©