Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

a , ( 28 )  .

LAKTIVE TOURISM, .
5 , (, , , - ), COSME 2016 . 15 . - ( 55 ), , .
2014 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1273  
: 27.05.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©