Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł ȣ
Untitled Document

5- . - , , , .


:


-   , , ,   . , .   . , , . , . ༝ ,   25 . , . . , , . , 弝 .

, , . , , , , .

 

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1285  
: 26.05.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©