Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

  (.   . 62/2004, 89/2008 71/16) 33 1      3 () .
            
    - .


 ( ).


 46 1 2 , , 10 () 20 () ,     . 
. 046/ 230 175
 

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1281  
: 26.05.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©