Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
, ȣ
Untitled Document

, 24. , , .

, - , , , .

, , . Ӡ . .
, „ “ , 23 „ “ , „ “ , 22 8. .

: www.ohrid.gov.mk

:  1268  
: 24.05.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©