Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
2016 - : Ӂ, Σ
Untitled Document

O 450 „ . “, „. “ , „. “ “ “, 2016. 15- „. “ .

, ⠠ .

- . . . , 弝 . , , , . , , s, , , , . . . , - , . . , 弝 . . . . . - , . , . : “ , - , ”... - 弝 , !!!- !!! !- .

  15- 2001       300. 000 100 10   , , , , , , . 

: www.ohrid.gov.mk

:  709  
: 20.05.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©