Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, . , .

.

- .  . , . 700 , 1 . . , . - .

- , . , . , , - .

, .

- 20 . . . , . , . . . - 蠠 , .

. . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1143  
: 19.05.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©