Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

22 ༠ 2016 . ( )       05    10 .     1500    . . .

22 ༠ ( ) 2016 . , .

堠 , .
, .

: www.ohrid.gov.mk

:  527  
: 19.05.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©