Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
15
Untitled Document

(20 ) . , 450 ӄ . , ӄ. , . .

15- 2001 300. 000 100 10 , , , , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  805  
: 17.05.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©