Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
͓ ȣ Г
Untitled Document

- „ “, , „ “ . , 20 .
, . „ “ , , .
- " " - , .

: www.ohrid.gov.mk

:  936  
: 16.05.16

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©