Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

, . , , 150 .  


Cercle Diplomatique , - , .

http://www.cercle-diplomatique.com/eventsdetails.aspx?eventid=190

 

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1233  
: 25.04.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©