Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

“ ” “.. ” “ ” “ ”,” ”,” ”,“8- ”,“ ”,“ ”,“ ”, “ ”,”7- ”,””,” ”,” ”,” ”,” ” .“ ”.

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1248  
: 21.04.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©