Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ
Untitled Document

, ( 22.04 2016), ,   .   . , ,     . 150 ,   , . 

    ,   . ,   ,   .

. . .

  „“, 18 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1286  
: 21.04.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©