Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, ⠠ 10 - .
, :

- - , , . , , , , 弝 . , , . , , . ࠠ , , . , , , , , , . , , . .

, , .
.

: www.ohrid.gov.mk

:  1268  
: 09.04.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©