Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, UNEDEC .

6 , - . COSME - . , . 15 , 350 . , , , , .

, 27 2 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1270  
: 07.04.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©