Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţ
Untitled Document

  20 12 ,   52 ,     .

      ( ).

   :

-  
-
- ( )

046/230 175.

: www.ohrid.gov.mk

:  1237  
: 07.04.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©