Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , 䠠 .

. .

, , .   , , .
, .

- , . . , , .

, . , .

- 2 000 . , . . , .

, , , ,   10 20 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1284  
: 05.04.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©