Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
20
Untitled Document

䠠 8 :00 20 렠 , 31- .

, .

31 2016 . 3 2011 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1263  
: 30.03.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©