Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ -
Untitled Document

ࠠ , „ “, .
„ “ - . .

. .
ࠠ . ࠠ .
蠠 - , - , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1231  
: 24.03.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©