Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ō . 15 ѓ
Untitled Document

.. . . 15 . .. , , . 2 4 15 , 6 .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1265  
: 17.03.16

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©