Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

    ,     ,  , ,   , , -   -  . , , , , , .


  ,     .


22   , ,   - .      

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1235  
: 12.03.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©