Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. 63 90 75.
63 200.
.

- , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1227  
: 11.03.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©