Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ȣ Σ
Untitled Document

2016 2020 , , . , , , , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1226  
: 09.03.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©