Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, ⓠ .


, .


- , . , , 弝 . - . . , .


- , - .


, , , , , , . : 070/143-153 075/077/143-462.


. . , rhabdomyosarcoma, . , , . , . 80.000 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1291  
: 02.03.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©