Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ “
Untitled Document

„ “ . „ “ . 100 - 200 . 5 , 350.000 .

, . „ “ . . . „ “ .

: www.ohrid.gov.mk

:  1281  
: 25.02.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©