Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 2016 . , - .

, 2020 , , .

, , , , . , . - .

, 10 - . . -, . , , , , - .
, , .

: www.ohrid.gov.mk

:  585  
: 25.02.16

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©