Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ -
Untitled Document

ࠠ AIR SERBIA, , , . .
, , 24. 2 2016 - . .

蠠 - , - , .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  1276  
: 23.02.16

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©