Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Ō
Untitled Document

„“ 24.02.2016 ( ), 12 30 13 30 , ,  ,  „ - , , “. 

- ȟ , , .

, , - .

„ “ , , , ȟ.

: www.ohrid.gov.mk

:  1264  
: 22.02.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©