Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ˣ ȓ
Untitled Document

„ “ 27 67 . „ “ 11 5 , , .

„ “ . „ “ 弝 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1236  
: 15.02.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©