Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ
Untitled Document

,   .. .   ,   . , (-   ), 20 3 .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1237  
: 10.02.16

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©