Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ȣA
Untitled Document

, . . . , .
ࠠ , , , , , , , , , , , .

, , 蠠 . ༝ , . . :

- ࠠ 弝 .
- , . . ࠠ .
- . . , , .
- . . - .

, 25 , .

: www.ohrid.gov.mk

:  805  
: 02.02.16

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©