Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. , „“ .
, , 12 .

, 210 420 .

, 630 .

WATERNET, 150 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1266  
: 02.02.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©