Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
͏œ
Untitled Document

, . .. - 200, 100 .

,

: www.ohrid.gov.mk

:  1259  
: 01.02.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©