Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł ȣ
Untitled Document

,   ,   ,.


      ,    , . ,   .   . 


   , ,     .  

: www.ohrid.gov.mk

:  1233  
: 22.01.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©