Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ WATERNET ȣ
Untitled Document

WATERNET, . , , , .

, , , , . , . , , , . .

: www.ohrid.gov.mk

:  1230  
: 18.01.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©