Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

- , 19 .
, , , .

, , , - , , , , , , 弝 , , , . , . , .

, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1231  
: 18.01.16

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©