Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ , Σ,
Untitled Document

ࠠ , , - 2016 . , , - , , , " , .

- , , . , , , . , , . 4- , , , , , .

19 - , 62 14 . 4 , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1278  
: 17.01.16

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©